Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об общих собраниях (конференциях) членов территориальной общины по месту жительства

Заключение к проекту закона Украины от 24.03.2015 № 2467
Дата рассмотрения: 03.06.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про загальні збори (конференції) членів територіальної громади за місцем проживання (реєстр. N 2467 від 24 березня 2015 року)

Комітет з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 03 червня 2015 року (протокол N 22) на відповідність Конституції України проект Закону про загальні збори (конференції) членів територіальної громади за місцем проживання (реєстр. N 2467 від 24 березня 2015 року) (далі - Законопроект), поданий народними депутатами України Власенком С. В. та іншими.

Згідно з пояснювальною запискою до Законопроекту він розроблений з метою суттєвого покращення існуючої ситуації у сфері регламентації форм локальної демократії і створення умов для безпосередньої участі членів територіальних громад у вирішенні питань місцевого значення.

Для досягнення мети авторами пропонується визначити правові та організаційні засади скликання та проведення загальних зборів членів територіальної громади за місцем проживання та конференцій їхніх представників, повноваження загальних зборів (конференцій) та порядок реалізації цих повноважень. Одночасно пропонується визнати такою, що втратила чинність, Постанову Верховної Ради України від 17 грудня 1993 року N 3748-XII "Про затвердження Положення про загальні збори громадян за місцем проживання в Україні".

Вирішуючи питання про відповідність Законопроекту положенням Конституції України, Комітет виходить з такого.

Опрос