Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об общих собраниях (конференциях) членов территориальной общины по месту жительства

Заключение к проекту закона Украины от 24.03.2015 № 2467
Дата рассмотрения: 09.07.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про загальні збори (конференції) членів територіальної громади за місцем проживання" (реєстр N 2467 від 24.03.2015 р.)

У законопроекті пропонується шляхом прийняття окремого закону визначити правові та організаційні засади скликання та проведення загальних зборів членів територіальної громади за місцем проживання. При цьому пропонується визначити правові та організаційні засади скликання та проведення не лише загальних зборів, але й конференцій членів територіальної громади за місцем проживання, а також визначити повноваження загальних зборів (конференцій) та порядок їх реалізації.

Поданий законопроект по суті є доопрацьованим варіантом законопроекту N 3747 від 11.12.2013 р., що був зареєстрований у Верховній Раді України минулого скликання та на який Головне управління вже надавало свої зауваження та пропозиції (висновок від 08.06.2014 р.). Зазначений проект у Верховній Раді України було розглянуто, але 27 листопада 2014 року він був відкликаний. У даному законопроекті враховано лише незначну кількість висловлених раніше зауважень, і його текст мало чим відрізняється від попереднього варіанту, відкликаного з парламенту. З огляду на це Головне управління змушене повторити більшість своїх попередніх зауважень, а також висловити свою позицію щодо змісту деяких нових положень, які з'явились у тексті проекту.

Опрос