Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об установлении моратория на выселение, взыскание жилья, начисление и взыскание пени и других штрафных санкций за жилищно-коммунальные услуги и прекращение их предоставления (отключение)

Заключение к проекту закона Украины от 23.03.2015 № 2460
Дата рассмотрения: 02.09.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про встановлення мораторію на виселення, стягнення житла, нарахування та стягнення пені та інших штрафних санкцій за житлово-комунальні послуги і припинення їх надання (відключення) (реєстр. N 2460 від 23 березня 2015 року)

Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 02 вересня 2015 року (протокол N 31) на відповідність Конституції України проект Закону про встановлення мораторію на виселення, стягнення житла, нарахування та стягнення пені та інших штрафних санкцій за житлово-комунальні послуги і припинення їх надання (відключення) (реєстр. N 2460 від 23 березня 2015 року) (далі - Законопроект), поданий народними депутатами України Королевською Н. Ю. та іншими.

Згідно з пояснювальною запискою метою Законопроекту є захист житлових і майнових прав громадян, недопущення примусової реалізації житла та виселення громадян із жилих приміщень в умовах різкого підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги.

Опрос