Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О лицензировании видов хозяйственной деятельности" относительно уточнения отдельных лицензионных условий

Заключение к проекту закона Украины от 27.07.2015 № 2453а
Дата рассмотрения: 05.10.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" щодо уточнення окремих ліцензійних умов" (реєстр. N 2453а від 27.07.2015 р.)

У проекті пропонується доповнити статтю 9 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" положенням, згідно з яким до банківських установ України, що здійснюють професійну діяльність на ринку цінних паперів, не застосовується спеціальна вимога ліцензійних умов з обмеження щодо здійснення над ними контролю резидентами держав, що здійснюють збройну агресію проти України та/або дії яких створюють умови для виникнення воєнного конфлікту та застосування воєнної сили проти України. Необхідність зазначених змін обгрунтовується у Пояснювальній записці до проекту тим, що "у разі анулювання ліцензій на здійснення професійної діяльності на ринку цінних паперів окремих банків України, в т. ч. тих, що визначені Національним банком системно важливими банками України, тобто такими, діяльність яких впливає на стабільність всієї банківської системи України, очевидним є настання негативних наслідків для банківської системи України в цілому".

Опрос