Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об автомобильных дорогах" относительно автомобильных дорог оборонного значения

Заключение к проекту закона Украины от 27.07.2015 № 2449а
Дата рассмотрения: 03.09.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про автомобільні дороги" щодо автомобільних доріг оборонного значення" (реєстр. N 2449а від 27.07.2015 р.)

У законопроекті пропонується доповнити Закон України "Про автомобільні дороги" новою статтею 51, в якій дається визначення поняття "автомобільні дороги оборонного значення", порядок віднесення автомобільних доріг до автомобільних доріг оборонного значення та їх використання.

Метою законопроекту, як зазначається у Пояснювальній записці до нього, є законодавче врегулювання відносин під час функціонування автомобільних доріг оборонного значення.

Головне управління, підтримуючи в цілому спрямованість законопроекту, водночас вважає за доцільне зауважити таке.

1. З метою чіткого визначення предмету регулювання нової статті 51 Закону України "Про автомобільні дороги" (далі - Закон) видається доцільним уточнення визначення поняття "автомобільні дороги оборонного значення", що зумовлено, головним чином, змістом термінології, що вживається у відповідній галузі законодавства.

Насамперед, у ч. 1 цієї статті слово "призначених" слід замінити словом "призначені", або словами "які призначені", оскільки із запропонованої редакції складається враження, що для здійснення перевезень призначені не дороги, а військові та інші спеціальні об'єкти.

Опрос