Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в Закон Украины "Об осуществлении государственных закупок" (относительно сферы применения закона)

Заключение к проекту закона Украины от 20.03.2015 № 2441
Дата рассмотрения: 17.06.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань економічної політики на засіданні 17 червня 2015 року розглянув поданий народним депутатом України Демчаком Р. Є. проект Закону України про внесення зміни до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо сфери застосування закону) (реєстр. N 2441 від 02.04.2015) (доопрацьований).

Законопроектом пропонується адаптувати поріг вартості предмета закупівлі для товару (товарів), послуги (послуг), робіт до теперішньої ринкової вартості товарів та послуг, ціни на які збільшилася у зв'язку із девальвацією національної валюти, а також зняти навантаження із державних установ, які наразі вимушені проводити в рази більше відкритих торгів, що заважає державним установам виконувати свої безпосередні функції, оскільки постійне проведення торгів вимагає значного людського ресурсу та часових затрат.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у висновку від 04.06.2015 висловлює зауваження до поданого законопроекту (додається).

Зважаючи на недостатність у поданому законопроекті відповідних обґрунтувань щодо доцільності зміни розміру порогів предметів закупівлі, Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України повернути законопроект суб'єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання.

Опрос