Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 9 Закона Украины "Об аренде государственного и коммунального имущества" (относительно мер, направленных на противодействие возможным злоупотреблениям в случаях передачи государственного или коммунального имущества в аренду без проведения конкурса)

Заключение к проекту закона Украины от 19.03.2015 № 2434
Дата рассмотрения: 03.06.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань економічної політики на засіданні 3 червня 2015 року (протокол N 15) розглянув проект Закону України про внесення змін до статті 9 Закону України "Про оренду державного та комунального майна" (щодо заходів, спрямованих на протидію можливим зловживанням у випадках передачі майна в оренду без проведення конкурсу), внесений народними депутатами України Константіновським В. Л., Кривошеєю Г. Г. (реєстр. N 2434 від 19.03.2015).

У проекті пропонується внести зміни до статті 9 Закону України "Про оренду державного та комунального майна", якими забороняється суборенда у випадках передачі в оренду державного та комунального майна без конкурсу та у оприлюдненні інформації про орендаря такого майна у мережі Інтернет.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у висновку від 28.05.2015 N 16/3-831/2434 зазначає, що за результатами розгляду в першому читанні проект Закону України "Про внесення змін до статті 9 Закону України "Про оренду державного та комунального майна" (щодо заходів, спрямованих на протидію можливим зловживанням у випадках передачі майна в оренду без проведення конкурсу)" може бути прийнятий за основу у першому читанні.

Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України проект Закону України про внесення змін до статті 9 Закону України "Про оренду державного та комунального майна" (щодо заходів, спрямованих на протидію можливим зловживанням у випадках передачі майна в оренду без проведення конкурсу) прийняти у першому читанні за основу.

Опрос