Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 9 Закона Украины "Об аренде государственного и коммунального имущества" (относительно мер, направленных на противодействие возможным злоупотреблениям в случаях передачи государственного или коммунального имущества в аренду без проведения конкурса)

Заключение к проекту закона Украины от 19.03.2015 № 2434
Дата рассмотрения: 28.05.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до статті 9 Закону України "Про оренду державного та комунального майна" (щодо заходів, спрямованих на протидію можливим зловживанням у випадках передачі майна в оренду без проведення конкурсу)" (реєстр. N 2434 від 19.03.2015)

У проекті пропонується внести зміни до статті 9 Закону України "Про оренду державного та комунального майна", якими забороняється суборенда у випадках передачі в оренду державного та комунального майна без конкурсу, а також у оприлюдненні інформації про орендаря такого майна у мережі Інтернет. Прийняття проекту, на думку суб'єктів права законодавчої ініціативи, "надасть можливість зменшити корупційні ризики у тих випадках, коли державне та комунальне майно передано в оренду без проведення конкурсу, зробити цю сферу відносин більш прозорою та, як наслідок, сприяти економічному розвитку України, збільшенню надходжень до державного та місцевих бюджетів тощо".

Розглянувши проект, Головне управління підтримує його прийняття за основу у першому читанні. Разом з тим, на нашу думку, з метою підвищення рівня прозорості відносин оренди державного та комунального майна положення про публікацію в мережі Інтернет відомостей про умови укладених договорів оренди та орендарів було б доцільно поширити всі випадки оренди відповідного майна.

Опрос