Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в законодательство о защите экономической конкуренции относительно определения органами Антимонопольного комитета Украины размера штрафов за нарушение законодательства о защите экономической конкуренции

Заключение к проекту закона Украины от 19.03.2015 № 2431
Дата рассмотрения: 17.06.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань економічної політики розглянув на своєму засіданні 17 червня 2015 року (протокол засідання N 16) проект Закону України про внесення змін до законодавства про захист економічної конкуренції щодо визначення органами Антимонопольного комітету України розміру штрафів за порушення законодавства про захист економічної конкуренції - (реєстр. N 2431 від 20.05.2015 року), внесений народними депутатами України Пташник В. Ю. та іншими.

Законопроектом передбачається, що органи Антимонопольного комітету України при визначенні розмірів штрафів за порушення законодавства про захист економічної конкуренції застосовують Методику з розрахунку розміру штрафів органами Антимонопольного комітету України за порушення законодавства про захист економічної конкуренції, яка затверджена розпорядженням Антимонопольного комітету України. Також встановлюється право суб'єкта господарювання - відповідача у справі про порушення законодавства про захист економічної конкуренції оскаржувати рішення органу Антимонопольного комітету України до господарського суду в частині застосування штрафу та/або встановлення зобов'язання щодо усунення наслідків порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Головне наукове-експертне управління Апарату Верховної Ради України (висновок N 16/3-852/2431 від 02.06.2015 року) вважає, що за результатами розгляду в першому читанні законопроект може бути прийнятий за основу з наступним урахуванням висловлених зауважень та пропозицій.

Комітет з питань економічної політики прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України проект Закону України про внесення змін до законодавства про захист економічної конкуренції щодо визначення органами Антимонопольного комітету України розміру штрафів за порушення законодавства про захист економічної конкуренції - (реєстр. N 2431), внесений народними депутатами України Пташник В. Ю. та іншими, прийняти в першому читанні за основу.

Опрос