Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно индексации размера алиментов, определенного судом в твердой денежной сумме

Заключение к проекту закона Украины от 19.03.2015 № 2426
Дата рассмотрения: 13.05.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо індексації розміру аліментів (реєстр. N 2426 від 19 березня 2015 року)

Комітет з питань правової політики та правосуддя на засіданні 13 травня 2015 року (протокол N 18) розглянув на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо індексації розміру аліментів (реєстр. N 2426 від 19 березня 2015 року) (далі - Законопроект), поданий народними депутатами України Помазановим А. В. та іншими.

Згідно з пояснювальною запискою метою Законопроекту є покращення матеріального становища осіб, які мають право на утримання, шляхом індексації розміру аліментів, визначеного судом у твердій грошовій сумі.

Для досягнення мети авторами пропонується внести зміни до деяких положень законів України "Про виконавче провадження" та "Про індексацію грошових доходів населення" щодо порядку індексації розміру аліментів, визначеного судом у твердій грошовій сумі, та порядку фінансування здійснення такої індексації. Також передбачається включити аліменти до переліку об'єктів індексації грошових доходів населення та встановити, що джерелом коштів на проведення індексації розміру аліментів, визначеного судом у твердій грошовій сумі, є доходи особи, на яку покладено обов'язок по утриманню.

Вирішуючи питання про відповідність Законопроекту положенням Конституції України, Комітет виходить з такого.

Опрос