Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об основных началах государственного надзора (контроля) в сфере хозяйственной деятельности" относительно либерализации системы государственного надзора (контроля) в сфере хозяйственной деятельности

Заключение к проекту закона Украины от 21.07.2015 № 2418а
Дата рассмотрения: 16.09.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань промислової політики та підприємництва 16 вересня 2015 року розглянув доопрацьований проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" щодо лібералізації системи державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" (реєстр. N 2418а від 15.09.2015), поданий народними депутатами України Кіралєм С. І., Галасюком В. В., Солов'єм Ю. І., Кужель О. В.

Метою прийняття законопроекту, як зазначено у Пояснювальній записці, є вдосконалення та модернізація державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, підвищення рівня взаємної довіри між суб'єктами господарювання та органами державного нагляду (контролю), сприяння утвердженню партнерських відносин між державою та підприємцями.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у своєму висновку від 28.09.2015 року вважає, що за результатами розгляду в першому читанні законопроект може бути прийнятий за основу з наступним урахуванням висловлених зауважень та пропозицій (додається).

Члени Комітету прийняли рішення доопрацьований проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" щодо лібералізації системи державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" (реєстр. N 2418а від 15.09.2015), поданий народними депутатами України Кіралєм С. І., Галасюком В. В., Солов'єм Ю. І., Кужель О. В., внести на розгляд Верховної Ради України та рекомендувати прийняти його у першому читанні за основу.

Опрос