Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 24 Закона Украины "О Государственном земельном кадастре" (относительно урегулирования оснований отмены государственной регистрации земельного участка по решению суда)

Заключение к проекту закона Украины от 18.03.2015 № 2412
Дата рассмотрения: 06.10.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до статті 24 Закону України "Про державний земельний кадастр" (щодо врегулювання підстав скасування державної реєстрації земельної ділянки за рішенням суду)" (реєстр. N 2412 від 18.03.2015 р.)

У законопроекті пропонується доповнити перелік підстав скасування державної реєстрації земельної ділянки у Державному земельному кадастрі набранням законної сили рішенням суду. Його прийняття, як зазначено у Пояснювальній записці до проекту, зокрема, "дасть можливість на практиці виконувати рішення суду з наведених підстав, а не відкладати їх виконання на невизначений термін".

Розглянувши проект, Головне управління підтримує його прийняття за основу у першому читанні. Разом з тим, на нашу думку, у змінах до частини 10 статті 24 Закону України "про Державний земельний кадастр" не має потреби окремо вказувати на те, що набрання законної сили рішенням суду відбувається у порядку, встановленому законом, а тому відповідні слова доцільно вилучити.

Опрос