Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно порядка использования природного газа, добытого на территории Украины

Заключение к проекту закона Украины от 17.07.2015 № 2408а
Дата рассмотрения: 06.10.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку використання природного газу, видобутого на території України" (реєстр. N 2408а від 17.07.2015 р.)

Метою законопроекту є першочергове забезпечення газом власного видобутку населення України для власних побутових потреб, теплогенеруючих та теплопостачальних організацій, бюджетних установ та організацій. З цією метою пропонуються відповідні зміни до законів України "Про ринок природного газу" та Закону України "Про нафту і газ".

Головне управління з приводу внесеного законопроекту вважає за доцільне висловити такі міркування.

В цілому підтримуючи спрямованість законопроекту, одночасно зауважимо, що його прийняття не забезпечить досягнення у повному обсязі визначеної у Пояснювальній записці мети законопроекту - "усунення додаткових факторів, що зумовлюють зубожіння населення" за рахунок здешевлення природного газу без відповідного корегування методології визначення тарифів на природний газ для відповідних споживачів, в основу якої на сьогодні покладено так званий "імпортний паритет".

Опрос