Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно улучшения условий ведения бизнеса, упрощения доступа к информации

Заключение к проекту закона Украины от 18.03.2015 № 2407
Дата рассмотрения: 01.07.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань інформатизації та зв'язку розглянув на своєму засіданні 01.07.2015 року (протокол N 22) проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо покращення умов ведення бізнесу, спрощення доступу до інформації", реєстр. N 2407 від 14.04.2015 р., поданий народними депутатами України Мушаком О. П., Різаненком П. О., Пацканом В. В., Опанасенком О. В., Кіралем С. І., Лавриком О. В., Денисенком В. І.

У законопроекті пропонується внести до законів України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", "Про акціонерні товариства", "Про цінні папери та фондовий ринок" та деяких інших зміни, згідно з якими пропонується перейти з друкованої форми опублікування обов'язкової інформації, яка надається суб'єктами господарювання щодо їх діяльності (наприклад, повідомлень про розміщення акцій з наданням акціонерам переважного на їх придбання; повідомлень про проведення загальних зборів акціонерного товариства; проспекту емісії цінних паперів при їх публічному розміщенні; рішення про проведення загальних зборів корпоративного фонду з кількістю учасників понад 1000 осіб тощо), до електронної, коли відповідна інформація має розміщуватися в загальнодоступних інформаційних базах відповідних центральних органів виконавчої влади.

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку висловила позицію стосовно підтримки законопроекту за умови врахування висловлених пропозицій.

Опрос