Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины (относительно повышения уровня социальной защиты военнослужащих и членов их семей)

Заключение к проекту закона Украины от 18.03.2015 № 2406
Дата рассмотрения: 05.06.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Відповідно до доручення Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони розглянув поданий народними депутатами України Антонищаком А. Ф., Добродомовим Д. Є., Левусом А. М., Мамчуром Ю. В., Матківським Б. М., Парубієм А. В., Мосійчуком І. В. та Вінником І. Ю. проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо підвищення рівня соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей) (реєстр. N 2406 від 14.05.2015 р., доопрацьований).

Законопроектом пропонується внести зміни до законів України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей", "Про міліцію" та "Про боротьбу з тероризмом", якими збільшується розмір одноразової грошової допомоги, що виплачується у разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовців, військовозобов'язаних та резервістів, які призвані на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори чи для проходження служби у військовому резерві, працівників міліції, а також удосконалюється порядок її призначення і виплати.

Опрос