Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно обеспечения исполнения полномочий законно избранными представителями территориальной общины, достигшими пенсионного возраста)

Заключение к проекту закона Украины от 17.07.2015 № 2391а
Дата рассмотрения: 02.09.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

За дорученням Голови Верховної Ради України В. Гройсмана, відповідно до частини третьої статті 93 Регламенту Верховної Ради України Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення 2 вересня цього року розглянув проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів" (щодо забезпечення виконання повноважень законно обраними представниками територіальної громади, які досягли пенсійного віку) (реєстр. N 2391а), поданий народним депутатом України М. Бурбаком, і зазначає наступне.

Законопроектом пропонується розширити коло осіб, до яких не застосовується обмеження виплати пенсії, передбачене з 1 квітня 2015 року на особливий період, також особами з числа "посадових осіб місцевого самоврядування, які працюють на виборних посадах, до складення ними своїх повноважень після проведення чергових місцевих виборів у 2015 році", а також здійснити компенсацію невиплачених пенсій/щомісячного довічного грошового утримання за період з 1 квітня 2015 року до дати набрання чинності цим законом.

Реалізація запропонованих змін надасть змогу особам, що займають виборні посади в органах місцевого самоврядування, одержувати пенсію в повному розмірі, а відповідним органам місцевого самоврядування функціонувати та виконувати свої повноваження в повній мірі.

Опрос