Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 5 Закона Украины "Об очищении власти" (относительно освещения информации)

Заключение к проекту закона Украины от 16.03.2015 № 2384
Дата рассмотрения: 16.06.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення зміни до статті 5 Закону України "Про очищення влади" (реєстр. N 2384 від 16.03.2015 р.)

У законопроекті пропонується внести зміни до частини дев'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" (далі - Закону), передбачивши, що тимчасово, на період особливого періоду, інформація про початок проходження перевірки, копії заяв та декларацій осіб, які в період проведення антитерористичної операції обіймали або обіймають посади в державних органах влади, розташованих на територіях Донецької та Луганської областей, оприлюднюються лише за згодою цих осіб.

За результатами розгляду поданого законопроекту Головне управління вважає за необхідне висловити наступні зауваження та міркування щодо поданого проекту.

Необхідно зазначити, що ініційовану норму планується поширити на військових посадових осіб Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів військових формувань, крім військовослужбовців строкової військової служби та військовослужбовців служби за призовом під час мобілізації (п. 3 ч. 1 ст. 2 Закону); начальницький склад органів внутрішніх справ, центрального органу виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері виконання кримінальних покарань, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову та/або митну політику, податкової міліції, центрального органу виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері цивільного захисту (п. 6 ч. 1 ст. 2 Закону); посадових та службових осіб органів прокуратури України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Управління державної охорони України, Національного банку України (п. 7 ч. 1 ст. 2 Закону).

Опрос