Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно отдельных правовых аспектов улучшения позиций Украины в рейтинге Doing Business)

Заключение к проекту закона Украины от 16.03.2015 № 2382
Дата рассмотрения: 19.03.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань економічної політики на засіданні 19 березня 2015 року (протокол N 8) розглянув проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих правових аспектів поліпшення позицій України у рейтингу Doing Business), реєстр. N 2382 від 16.03.2015 року, внесений Кабінетом Міністрів України.

Метою законопроекту є покращення позицій України в сукупному рейтингу Світового Банку сприятливості ведення бізнесу через внесення змін до низки законодавчих актів України для створення ефективної, надійної та прозорої системи вирішення неплатоспроможності і захисту прав кредиторів, оптимізації процесу примусового виконання рішень, спрощення реєстрації підприємств, спрощення реєстрації прав власності тощо.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у своєму висновку від 19.03.2015 р. висловило до законопроекту суттєві зауваження.

Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих правових аспектів поліпшення позицій України у рейтингу Doing Business), реєстр. N 2382 від 16.03.2015 року, внесений Кабінетом Міністрів України, прийняти в першому читанні за основу.

Опрос