Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О бесплатной правовой помощи" (относительно обеспечения прав и свобод внутренне перемещенных лиц)

Заключение к проекту закона Украины от 13.03.2015 № 2373
Дата рассмотрения: 02.04.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про безоплатну правову допомогу" (щодо забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб) (реєстр. N 2373 від 13.03.2015 р.)

Головне науково-експертне управління розглянуло поданий проект, положення якого передбачають внесення змін до Закону України "Про безоплатну правову допомогу" (далі - Закон), де пропонується додати до переліку суб'єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу осіб, на яких поширюється дія Закону України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб".

Головне управління загалом підтримує мету законопроекту, сформульовану у п. 2 Пояснювальної записки. Адже задоволення та захист соціально-економічних та інших прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб в нинішніх умовах є проблематичним і потребує суттєвої підтримки та контролю з боку держави. Водночас за результатами розгляду поданого законопроекту Головне управління вважає за необхідне висловити наступні зауваження та міркування.

Опрос