Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 15 Закона Украины "О статусе ветеранов войны, гарантиях их социальной защиты" относительно сохранения льгот членам семей погибших

Заключение к проекту закона Украины от 13.03.2015 № 2371
Дата рассмотрения: 13.05.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет на своєму засіданні 13 травня 2015 року розглянув проект Закону України про внесення змін до статті 15 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо збереження пільг членам сімей загиблих (реєстр. N 2371), поданий народним депутатом України Писаренком В. В.

Відповідно до Закону України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" N 76-VIII від 28.12.2014 року:

з 1 червня 2015 року скасовуються норми Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо права на пільговий проїзд для учасників війни та членів сімей загиблих (померлих) військовослужбовців;

з 1 липня 2015 року пільги з оплати за користуванням житлом, житлово-комунальними послугами (газом, електроенергією, скрапленим балонним газом для побутових потреб), безплатне одержання ліків, лікарських засобів, імунобіологічних препаратів та виробів медичного призначення, безплатне першочергове зубопротезування учасники війни та члени сімей загиблих (померлих) військовослужбовців будуть мати за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищуватиме величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу (1710 грн.).

Законопроектом пропонується внести зміни до статті 15 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" та зберегти для членів сімей загиблих (померлих) військовослужбовців право на вищезазначені пільги після 1 червня та 1 липня 2015 року.

Комітет з питань запобігання і протидії корупції зазначає, що у проекті акта не виявлено корупційних факторів і він відповідає вимогам антикорупційного законодавства.

Опрос