Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно первоочередного призыва на военную службу во время мобилизации граждан, уклоняющихся от уплаты алиментов

Заключение к проекту закона Украины от 13.03.2015 № 2370
Дата рассмотрения: 03.06.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергового призову на військову службу під час мобілізації громадян, які ухиляються від сплати аліментів (реєстр. N 2370 від 13 березня 2015 року)

Комітет з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 03 червня 2015 року (протокол N 22) на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергового призову на військову службу під час мобілізації громадян, які ухиляються від сплати аліментів (реєстр. N 2370 від 13 березня 2015 року) (далі - Законопроект), поданий народними депутатами України Помазановим А. В. та іншими.

Згідно з пояснювальною запискою до Законопроекту він розроблений з метою вдосконалення контрольних заходів по відношенню до осіб, які мають зобов'язання по утриманню, та, як наслідок, належне матеріальне забезпечення осіб, що отримують таку допомогу.

Залучення громадян, які порушують норми законодавства, до суспільно важливих потреб держави є вкрай важливим та необхідним засобом.

Для досягнення мети автором пропонується внести зміни до відповідних положень законів України "Про виконавче провадження", "Про військовий обов'язок і військову службу", "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію".

Вирішуючи питання про відповідність Законопроекту положенням Конституції України, Комітет виходить з такого.

Опрос