Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Украины относительно расширения доступа слепых, лиц с нарушениями зрения и больных дислексией к изданным произведениям в специальном формате

Заключение к проекту закона Украины от 15.07.2015 № 2368а
Дата рассмотрения: 02.09.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти на засіданні 2 вересня 2015 року (протокол N 20) відповідно до статті 93 Регламенту Верховної Ради України розглянув проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення доступу сліпих, осіб з порушеннями зору і хворих на дислексію до виданих творів у спеціальному форматі" (реєстр. N 2368а від 15.07.2015 року), внесений народними депутатами України Гриневич Л. М., Денісовою Л. Л., Княжицьким М. Л., Шухевичем Ю. Р., Третьяковим О. Ю.

Метою законопроекту є закріплення на законодавчому рівні правових норм, які сприятимуть розширенню доступу незрячих до виданих творів у спеціальному цифровому форматі, поповненню бібліотечних фондів, у тому числі й документами з рельєфно-крапковим шрифтом для сліпих, пристосуванню бібліотек для користування їхніми послугами людьми з особливими потребами, популяризації вітчизняного книговидавництва, створенню і функціонуванню електронних бібліотек.

Опрос