Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно усовершенствования отдельных положений законодательства по вопросам судопроизводства

Заключение к проекту закона Украины от 15.07.2015 № 2358а
Дата рассмотрения: 02.09.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

За дорученням Голови Верховної Ради України від 16 липня 2015 року Комітет з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 2 вересня 2015 року (протокол N 31) проект Закону "Про внесення змін про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення окремих положень законодавства з питань судочинства" (реєстр. N 2358а), поданий народним депутатом України Князевичем Р. П. (далі - Законопроект).

Згідно з Пояснювальною запискою до Законопроекту він розроблений з метою законодавчого удосконалення процедури проведення кваліфікаційного оцінювання, первинного кваліфікаційного оцінювання суддів; забезпечення однакового застосування чинного законодавства для усіх категорій осіб, які претендують на посаду судді і пройшли відповідні процедури згідно законодавства, яке діяло до набрання чинності Законом України "Про забезпечення права на справедливий суд"; удосконалення процедур призначення на посади суддів згідно Закону України "Про судоустрій і статус суддів"; удосконалення процедури оскарження рішень, дій чи бездіяльності Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Опрос