Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно введения акцизных накладных при реализации горючего и системы электронного администрирования реализации горючего

Заключение к проекту закона Украины от 15.07.2015 № 2357а
Дата рассмотрения: 17.09.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики на своєму засіданні 17.09.2015 року (протокол N 30) розглянув проект Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо запровадження акцизних накладних при реалізації пального та системи електронного адміністрування реалізації пального" (реєстр. N 2357а від 15.07.2015 року), поданий народними депутатами України Южаніною Н. П. та Кононенком І. В.

Метою законопроекту є запровадження ефективного контролю за реалізацією пального на внутрішньому ринку, унеможливлення випадків реалізації на автозаправних станціях не облікованих обсягів пального, з яких не сплачений акцизний податок, скорочення частки тіньового сектору ринку нафтопродуктів та скрапленого газу, а також збільшення доходів бюджету від акцизного податку з нафтопродуктів, скрапленого газу та іншого пального.

Опрос