Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О воинской обязанности и военной службе" (относительно уточнения сроков военной службы по контракту)

Заключение к проекту закона Украины от 15.07.2015 № 2356а
Дата рассмотрения: 02.09.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Відповідно до доручення Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони розглянув поданий народним депутатом України Чорновол Т. М. доопрацьований проект Закону "Про внесення змін до статті 23 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" (щодо уточнення строків військової служби за контрактом)" (реєстр. N 2356а від 02.09.2015).

Метою законопроекту є встановлення строку військової служби за контрактом терміном 6 місяців для громадян, які приймаються на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення правового режиму воєнного стану.

У зв'язку з цим пропонується внести зміни до частини третьої статті 23 вищеназваного Закону, чинна редакція якої визначає, що строк військової служби в календарному обчисленні встановлюється "до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію".

Реалізація Закону не потребуватиме збільшення видатків Державного бюджету України.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос