Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Кодекс Украины о недрах (относительно обеспечения проведения государственной геолого-экономической оценки запасов полезных ископаемых)

Заключение к проекту закона Украины от 14.07.2015 № 2341а
Дата рассмотрения: 16.09.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи розглянув законопроект про внесення змін до Кодексу України про надра (щодо забезпечення проведення державної геолого-економічної оцінки запасів корисних копалин), реєстр. N 2341а, поданий народними депутатами України Шпеновим Д. Ю. та Колєсніковим Д. В.

Законопроектом пропонується проведення державної експертизи та оцінки запасів корисних копалин здійснювати Державною комісією України по запасах корисних копалин замість Державної служби геології та надр України, чим фактично відновити редакцію статті 45 Кодексу України по надра до набрання чинності у 2012 р. Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації повноважень органів виконавчої влади у сфері екології та природних ресурсів, у тому числі на місцевому рівні".

До законопроекту можна висловити такі зауваження.

Опрос