Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О высшем образовании" (относительно обеспечения равных прав на получение высшего образования)

Заключение к проекту закона Украины от 05.03.2015 № 2335
Дата рассмотрения: 17.03.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо забезпечення рівних прав на здобуття вищої освіти" (реєстр. N 2335 від 05.03.2015 р.)

У законопроекті пропонується внести зміни до частини четвертої статті 44 Закону України "Про вищу освіту", згідно з якими прийом на навчання для здобуття ступеня молодшого бакалавра чи бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямування) здійснюватиметься за результатами зовнішнього незалежного оцінювання знань і вмінь вступників "незалежно від року його складання". Крім того пропонується доповнити частини першу та другу статті 45 Закону положеннями, якими уточнюється порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Як зазначається у Пояснювальній записці до законопроекту метою його прийняття є "збереження гарантованого Конституцією та законами України права на освіту та рівності усіх громадян".

Опрос