Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно обеспечения прав и свобод внутренне перемещенных лиц

Заключение к проекту закона Украины от 10.07.2015 № 2331а
Дата рассмотрения: 07.10.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет на своєму засіданні 7 жовтня 2015 р. розглянув проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб" (реєстр. N 2331а від 10.07.2015 р.), поданий Кабінетом Міністрів України.

Законопроект підготовлений з метою захисту прав і дотримання свобод іноземців, осіб без громадянства, біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту, які є внутрішньо переміщеними особами на території України.

Проектом Закону вносяться зміни до законів України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства", "Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту" та "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб". До категорії внутрішньо переміщених осіб пропонується віднести крім громадян України також іноземців і осіб без громадянства, які постійно проживають в Україні, біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту, і закріпити, що на них поширюється дія Закону України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб" окрім статті 8 цього Закону, якою гарантуються виборчі права внутрішньо переміщеним особам.

Опрос