Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Уголовный процессуальный кодекс Украины (относительно особенностей применения мер пресечения к лицам, подозреваемым или обвиняемым в совершении преступления(ий) против мира, безопасности человечества и международного правопорядка)

Заключение к проекту закона Украины от 19.03.2015 № 2330-1
Дата рассмотрения: 13.05.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо особливостей застосування запобіжних заходів до осіб, які підозрюються або обвинувачуються у вчиненні злочину(ів) проти миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку) (реєстр. N 2330-1 від 19 березня 2015 року)

Комітет з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 13 травня 2015 року (протокол N 18) на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо особливостей застосування запобіжних заходів до осіб, які підозрюються або обвинувачуються у вчиненні злочину(ів) проти миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку) (реєстр. N 2330-1 від 19 березня 2015 року) (далі - Законопроект), поданий народним депутатом України Ільюком А. О.

Згідно з пояснювальною запискою до Законопроекту він розроблений з метою розширення дії частини п'ятої статті 176 Кримінального процесуального кодексу України на злочини проти миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку.

Для досягнення мети автором пропонується внести зміни до частини п'ятої статті 176 та частини четвертої статті 183 Кримінального процесуального кодексу України. Ухвалення запропонованих законопроектом змін встановить обов'язок слідчого судді, суду застосовувати виключно тримання під вартою як запобіжний захід щодо осіб, які підозрюються (обвинувачуються) у скоєнні злочину(ів) проти миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку.

Опрос