Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Уголовный процессуальный кодекс Украины относительно неотвратимости наказания в сфере служебной деятельности и профессиональной деятельности, связанной с предоставлением публичных услуг

Заключение к проекту закона Украины от 23.07.2015 № 2324а-6
Дата рассмотрения: 02.09.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо невідворотності покарання у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов'язаної з наданням публічних послуг (реєстр. N 2324а-6 від 23 липня 2015 року)

Комітет з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 02 вересня 2015 року (протокол N 31) на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо невідворотності покарання у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов'язаної з наданням публічних послуг (реєстр. N 2324а-6 від 23 липня 2015 року) (далі - Законопроект), поданий народними депутатами України Сочкою О. О., Бабенком В. Б.

Згідно з пояснювальною запискою до Законопроекту він розроблений з метою запобігання можливості переховуватися від слідства і суду; запобігання перешкоджанню встановленню об'єктивної істини та здійсненню правосуддя; запобіганню впливу з боку підозрюваного (обвинуваченого) на перебіг кримінального провадження, а також запобігання продовженню злочинної діяльності.

Опрос