Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины (относительно обеспечения надлежащей организации подготовки и проведения выборов народных депутатов Украины)

Заключение к проекту закона Украины от 09.07.2015 № 2321а
Дата рассмотрения: 07.08.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення належної організації та проведення виборів народних депутатів України)" (реєстр. N 2321а від 09.07.2015 р.)

У Головному науково-експертному управлінні розглянуто поданий законопроект, яким передбачено внесення окремих змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (далі - Закон) та до Закону України "Про здійснення державних закупівель".

За результатами аналізу законопроекту Головне управління вважає за необхідне зазначити наступне:

1. Положеннями законопроекту передбачено скорочення строків подання документів для реєстрації кандидатів (оновлена редакція частини 9 статті 107). Крім того пропонується надати право присутності на засіданнях окружної чи дільничної виборчої комісії, у тому числі при підрахунку голосів та встановленні підсумків голосування на виборчій дільниці в день голосування у приміщенні, де проводиться голосування, працівникам Секретаріату Центральної виборчої комісії та Служби розпорядника Державного реєстру виборців (зміни до статті 34 Закону). Запропоновані зміни, на наш погляд, є цілком слушними і можуть бути підтримані.

Опрос