Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в раздел VI "Заключительные и переходные положения" Бюджетного кодекса Украины относительно финансирования реконструкции автомобильной дороги общего пользования государственного значения Одесса - Рени (на Бухарест)

Заключение к проекту закона Украины от 09.07.2015 № 2315а-1
Дата рассмотрения: 15.07.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Про розгляд законопроектів

Комітет Верховної Ради України з питань бюджету на своєму засіданні 15 липня 2015 року (протокол N 26) розглянув альтернативні законопроекти "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо експерименту в Одеській, Волинській та Львівській областях з фінансування реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення" (реєстр. N 2315a від 08.07.2015 р.), поданий Президентом України, та "Про внесення змін до розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України щодо фінансування реконструкції автомобільної дороги загального користування державного значення Одеса - Рені (на Бухарест)" (реєстр. N 2315a-1 від 09.07.2015 р.), поданий Кабінетом Міністрів України.

Законопроектом за реєстр. N 2315а, поданим Президентом України, пропонується доповнити розділ VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України (далі - Кодекс) новим пунктом 12-2, згідно з яким встановлюється, що в порядку експерименту в Одеській області з фінансування реконструкції автомобільної дороги загального користування державного значення Одеса - Рені (на Бухарест) (М-15), у Волинській та Львівській областях з фінансування поточного ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Львів - Радехів - Луцьк (Н-17), ділянки Львів - Сколе автомобільної дороги загального користування державного значення Київ - Чоп (на Будапешт через Львів, Мукачеве, Ужгород) (М-06) та автомобільної дороги загального користування державного значення Сколе - Славське (Т-14-24) 50 % від суми перевиконання щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів, що справляються під час митного оформлення товарів на територіях відповідно Одеської, Волинської та Львівської областей, спрямовуються до спеціальних фондів відповідних обласних бюджетів у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. При цьому, передбачено, що відповідний закон має набирати чинності з першого дня місяця, наступного за місяцем його опублікування, та втратити чинність з 1 січня 2017 року.

Альтернативним законопроектом за реєстр. N 2315а-1, поданим Кабінетом Міністрів України, пропонується доповнити розділ VI "Прикінцеві та перехідні положення" Кодексу новим пунктом 12-2, згідно з яким встановлюється, що на період проведення експерименту в Одеській області щодо фінансування реконструкції автомобільної дороги загального користування державного значення Одеса - Рені (на Бухарест) (М - 15) 50 % суми перевиконання щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів, що перераховуються до загального фонду державного бюджету, митницею, зоною діяльності якої є Одеська область, спрямовуються до спеціального фонду обласного бюджету Одеської області в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. При цьому, передбачено, що відповідний закон має набирати чинності з першого дня місяця, наступного за місяцем його опублікування.

Щодо положень зазначених законопроектів належить зауважити таке.

Опрос