Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в Бюджетный кодекс Украины относительно эксперимента в Одесской, Волынской и Львовской областях по финансированию реконструкции, текущего ремонта автомобильных дорог общего пользования государственного значения

Заключение к проекту закона Украины от 08.07.2015 № 2315а
Дата рассмотрения: 13.07.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення зміни до Бюджетного кодексу України щодо експерименту в Одеській, Волинській та Львівській областях з фінансування реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення"

У законопроекті шляхом доповнення розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України новим пунктом 122 пропонується "установити, що в порядку експерименту в Одеській області з фінансування реконструкції автомобільної дороги загального користування державного значення Одеса - Рені (на Бухарест) (М-15), у Волинській та Львівській областях з фінансування поточного ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Львів - Радехів - Луцьк (Н-17), ділянки Львів - Сколе автомобільної дороги загального користування державного значення Київ - Чоп (на Будапешт через Львів, Мукачеве, Ужгород) (М-06) та автомобільної дороги загального користування державного значення Сколе - Славське (Т-14-24) 50 відсотків від суми перевиконання щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів, що справляються під час митного оформлення товарів на територіях відповідно Одеської, Волинської та Львівської областей, спрямовуються до спеціальних фондів відповідних обласних бюджетів у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України".

Головне управління щодо пропозицій проекту вважає доцільним зауважити наступне.

1. Подані до законопроекту документи не містять переконливих аргументів щодо доцільності запровадження особливого порядку фінансування реконструкції саме вищезазначених автомобільних доріг загального користування державного значення, адже в інших регіонах країни відповідні автомобільні дороги також потребують ремонту, що має супроводжуватися відповідним додатковим фінансуванням. Крім того, оскільки митні платежі належать до доходів Державного бюджету України, то неясно, чому пріоритет в державному фінансуванні надається зазначеним у проекті програмам у порівнянні з іншими, не менш важливими бюджетними програмами.

2. Зі змісту законопроекту не зовсім зрозуміло, про які "митні платежі" в ньому йдеться, оскільки Бюджетний кодекс України не передбачає такого джерела надходжень до Державного бюджету України як "митні платежі". У зв'язку з цим звертаємо увагу на те, що відповідно до пункту 27 частини 1 статті 4 та частини 2 статі 271 Митного кодексу України митні платежі включають: мито (ввізне, вивізне, сезонне, особливі види мита); акцизний податок із ввезених на митну територію України підакцизних товарів (продукції); податок на додану вартість із ввезених на митну територію України товарів (продукції) і відповідні надходження до Держбюджету відображені в Бюджетному кодексі України.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос