Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 364 Уголовного кодекса Украины относительно ответственности за злоупотребление властью или служебным положением при исполнении Закона Украины "Об очищении власти"

Заключение к проекту закона Украины от 04.03.2015 № 2314
Дата рассмотрения: 03.06.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про внесення зміни до статті 364 Кримінального кодексу України щодо відповідальності за зловживання владою або службовим становищем при виконанні Закону України "Про очищення влади" (реєстр. N 2314 від 04 березня 2015 року)

Комітет з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 03 червня 2015 року (протокол N 22) на відповідність Конституції України проект Закону про внесення зміни до статті 364 Кримінального кодексу України щодо відповідальності за зловживання владою або службовим становищем при виконанні Закону України "Про очищення влади" (реєстр. N 2314 від 04 березня 2015 року) (далі - Законопроект), поданий народними депутатами України Дерев'янком Ю. Б. та Сусловою І. М.

Згідно з пояснювальною запискою до Законопроекту він розроблений з метою посилення відповідальності за зловживання владою або службовим становищем при виконанні Закону України "Про очищення влади".

Для досягнення мети авторами пропонується викласти в іншій редакції частину другу статті 364 Кримінального кодексу України.

Вирішуючи питання про відповідність Законопроекту положенням Конституції України, Комітет виходить з такого.

Опрос