Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 13 Закона Украины "Об охране детства" относительно усиления социальной защиты многодетных и приемных семей и детских домов семейного типа

Заключение к проекту закона Украины от 07.07.2015 № 2305а
Дата рассмотрения: 23.09.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

До реєстр. N 2305а від 07.07.2015, реєстр. N 2305а-1 від 14.07.2015 р.

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму на своєму засіданні 23 вересня 2015 року розглянув проекти Законів: про внесення зміни до статті 13 Закону України "Про охорону дитинства" щодо посилення соціального захисту багатодітних і прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу (реєстр. N 2305а), поданий народними депутатами України Королевською Н. Ю. та Солодом Ю. В., та про внесення змін до Закону України "Про охорону дитинства" (щодо посилення соціальних гарантій багатодітних і прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу) (реєстр. N 2305а-1), поданий народними депутатами України Іоновою М. М., Луценко І. С., Геращенко І. В.

В обох законопроектах пропонується виключити із статті 13 Закону України "Про охорону дитинства" частину восьму, згідно з якою право на користування пільгами на оплату комунальних послуг надається багатодітним сім'ям, прийомним сім'ям та дитячим будинкам сімейного типу "за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України".

Опрос