Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О специальной экономической зоне "Закарпатье" (относительно обеспечения равных прав инвесторов, расширения производства и создания новых рабочих мест)

Заключение к проекту закона Украины от 06.07.2015 № 2301а
Дата рассмотрения: 13.07.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про спеціальну економічну зону "Закарпаття" (щодо забезпечення рівних прав інвесторів, розширення виробництва та створення нових робочих місць)"

У законопроекті пропонується виключити частину 3 ст. 6 Закону України "Про спеціальну економічну зону "Закарпаття", згідно з якою "суб'єкти підприємницької діяльності, зареєстровані на території спеціальної економічної зони "Закарпаття", не можуть мати філій, відділень, інших відокремлених підрозділів за межами зони".

"Завданням даного законопроекту, - як зазначається у Пояснювальній записці до нього, - є необхідність у врівноваженні обсягу прав інвесторів всіх СЕЗ країни,".

Головне управління вважає слушною аргументацію суб'єктів права законодавчої ініціативи на її користь та підтримує прийняття законопроекту у першому читанні за основу.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос