Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно создания благоприятных условий для введения благотворительного голосового и текстового сообщения

Заключение к проекту закона Украины от 19.03.2015 № 2297-1
Дата рассмотрения: 17.06.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення сприятливих умов для впровадження благодійного голосового та текстового повідомлення" (реєстр. N 2297-1 від 19.03.2015 р.)

У проекті пропонується внести зміни до законів України "Про благодійну діяльність", "Про телекомунікації" та "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг", якими створюються умови задля запровадження в Україні інноваційного виду публічного збору благодійних пожертв через використання благодійних голосових та текстових повідомлень.

Головне управління, розглянувши проект, вважає за доцільне висловити щодо його змісту наступні зауваження та пропозиції.

1. Насамперед варто звернути увагу на недоцільність доповнення статті 1 Закону України "Про благодійну діяльність та благодійні організації" новим пунктом 7, в якому надається визначення змісту терміна "благодійне замовлення". Річ у тому, що зазначений термін як такий може використовуватися не лише для організації збору благодійних пожертв через оператора телекомунікацій, як це передбачено у проекті, а й для організації збору таких пожертв іншими способами, тобто він має більш загальне значення, ніж те, яке надається йому в проекті.

Опрос