Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об оперативно-розыскной деятельности" относительно подразделений, осуществляющих оперативно-розыскную деятельность

Заключение к проекту закона Украины от 06.07.2015 № 2292а
Дата рассмотрения: 16.09.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітетом з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності розглянуто внесений народним депутатом України Кожем'якіним А. А. проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про оперативно-розшукову діяльність" щодо підрозділів, які провадять оперативно-розшукову діяльність" (реєстр. N 2292а від 06.07.2015).

Законопроект розроблено для ефективної реалізації податкової та митної політики в Україні у зв'язку з реорганізацією Міністерства доходів і зборів України.

Метою зазначеного законопроекту є узгодження положень Закону України "Про оперативно-розшукову діяльність" з іншими актами законодавства України у зв'язку зі змінами, що відбулися в системі центральних органів виконавчої влади, а саме, у зв'язку з утворенням Державної фіскальної служби України, а також визначення законодавчих умов здійснення оперативно-розшукової діяльності органами Державної фіскальної служби України.

Опрос