Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об оперативно-розыскной деятельности" относительно подразделений, осуществляющих оперативно-розыскную деятельность

Заключение к проекту закона Украины от 06.07.2015 № 2292а
Дата рассмотрения: 16.09.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про оперативно-розшукову діяльність" щодо підрозділів, які проводять оперативно-розшукову діяльність (реєстр. N 2292а від 06 липня 2015 року)

Комітет з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 16 вересня 2015 року (протокол N 34) на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оперативно-розшукову діяльність" щодо підрозділів, які проводять оперативно-розшукову діяльність (реєстр. N 2292а від 06 липня 2015 року) (далі - Законопроект), поданий народним депутатом України Кожем'якіним А. А.

Згідно з пояснювальною запискою до Законопроекту він розроблений з метою узгодження положень законодавчих актів України зі змінами, що відбулися в системі центральних органів виконавчої влади, зокрема у зв'язку з утворенням Державної фіскальної служби України, визначення законодавчих умов здійснення оперативно-розшукової діяльності органами Державної фіскальної служби України.

При цьому законопроектом не передбачається зміна суті унормованих на сьогодні правовідносин.

Вирішуючи питання про відповідність Законопроекту положенням Конституції України, Комітет виходить з такого.

Опрос