Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О деятельности форекс-дилеров в Украине

Заключение к проекту закона Украины от 03.03.2015 № 2290
Дата рассмотрения: 17.06.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про діяльність форекс-дилерів в Україні (реєстр. N 2290 від 03 березня 2015 року)

Комітет з питань правової політики та правосуддя розглянув на відповідність Конституції України проект Закону про діяльність форекс-дилерів в Україні (реєстр. N 2290 від 03 березня 2015 року) (далі - Законопроект), поданий народним депутатом України Рудиком С. Я.

Згідно з пояснювальною запискою до Законопроекту він розроблений з метою запровадження європейських принципів та стандартів у правовому регулюванні діяльності форекс-дилерів в Україні, створення умов для розвитку саморегулюючих організацій форекс-дилерів та створення дієвого механізму захисту інтересів громадян України - клієнтів компаній.

Законопроектом запроваджуються правила і умови створення і функціонування компаній, які надають послуги на ринку форекс в Україні - форекс-дилерів, а також пропонується внести зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України, законів України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", "Про телекомунікації", "Про рекламу", якими запроваджується державне регулювання діяльності форекс-дилерів в Україні шляхом ліцензування такої діяльності, встановлюються санкції за порушення форекс-дилерами вимог українського законодавства та інше.

Вирішуючи питання про відповідність Законопроекту положенням Конституції України, Комітет виходить з такого.

Опрос