Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О лицензировании видов хозяйственной деятельности" (относительно производства ветеринарной продукции и лицензирования деятельности с особо опасными химическими веществами)

Заключение к проекту закона Украины от 03.07.2015 № 2284а
Дата рассмотрения: 22.10.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (щодо виробництва ветеринарної продукції та ліцензування діяльності з особливо небезпечними хімічними речовинами)" (реєстр. N 2284а від 03.07.2015 р.)

У проекті пропонується включити до переліку обов'язкових видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню, діяльність з виробництва ветеринарних препаратів, їх оптовою та роздрібною торгівлею, а також виробництвом особливо небезпечних хімічних речовин за переліком, що визначається Кабінетом Міністрів України, уточнивши в цьому переліку, що діяльність у сфері поводження з небезпечними відходами є здійсненням операцій у сфері поводження з небезпечними відходами.

Головне управління, розглянувши законопроект, вважає за доцільне висловити до нього наступні зауваження та пропозиції.

Звертаємо увагу на те, що запропоновані у проекті зміни вносяться лише до ст. 7 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності". У зв'язку з цим пропонуємо назву проекту викласти в наступній редакції: "Про внесення змін до статті 7 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (щодо виробництва ветеринарної продукції та ліцензування діяльності з особливо небезпечними хімічними речовинами)".

Відповідно до вимог законопроектної техніки до пунктів однієї й тієї самої частини статті Закону зміни мають вноситися в порядку зростання порядкового номера пункту. У зв'язку з цим пункт 1 розділу I проекту, має бути пунктом 2, а пункт 2 цього ж розділу - пунктом 1.

Крім того, певні зауваження у Головного управління виникли щодо змісту нової редакції пункту 14 частини першої статті 7 Закону. Йдеться про те, що, на наш погляд, діяльність з виробництва особливо небезпечних хімічних речовин та здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами в деяких випадках за своєю суттю не співпадають, наприклад, коли ці речовини не є відходами. Тому ліцензування господарської діяльності з виробництва особливо небезпечних хімічних речовин та діяльності зі здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами потребує відповідного розмежування. У зв'язку з цим пропонуємо наступну редакцію:

"1) у статті 7 Закону:

пункт 14 викласти в такій редакції:

Опрос