Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О лицензировании видов хозяйственной деятельности" (относительно производства ветеринарной продукции и лицензирования деятельности с особо опасными химическими веществами)

Заключение к проекту закона Украины от 03.07.2015 № 2284а
Дата рассмотрения: 22.10.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (щодо виробництва ветеринарної продукції та ліцензування діяльності з особливо небезпечними хімічними речовинами)" (реєстр. N 2284а від 03.07.2015 р.)

У проекті пропонується включити до переліку обов'язкових видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню, діяльність з виробництва ветеринарних препаратів, їх оптовою та роздрібною торгівлею, а також виробництвом особливо небезпечних хімічних речовин за переліком, що визначається Кабінетом Міністрів України, уточнивши в цьому переліку, що діяльність у сфері поводження з небезпечними відходами є здійсненням операцій у сфері поводження з небезпечними відходами.

Головне управління, розглянувши законопроект, вважає за доцільне висловити до нього наступні зауваження та пропозиції.

Звертаємо увагу на те, що запропоновані у проекті зміни вносяться лише до ст. 7 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності". У зв'язку з цим пропонуємо назву проекту викласти в наступній редакції: "Про внесення змін до статті 7 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (щодо виробництва ветеринарної продукції та ліцензування діяльності з особливо небезпечними хімічними речовинами)".

Опрос