Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О высшем образовании" относительно Национального агентства по обеспечению качества высшего образования

Заключение к проекту закона Украины от 15.07.2015 № 2280а-1
Дата рассмотрения: 16.07.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти на засіданні 16 липня 2015 року (протокол N 18) відповідно до статті 93 Регламенту Верховної Ради України розглянув проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти" (реєстр. N 2280а-1 від 15.07.2015), поданий народним депутатом України Соболєвим С. В., і рекомендує Верховній Раді України відхилити його.

Основною метою розробки зазначеного проекту Закону є удосконалення правових умов для забезпечення формування на засадах виборності незалежного складу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, що формуватиме в Україні нові механізми і стандарти забезпечення якості вищої освіти.

Зазначеним законопроектом передбачається внесення змін до статті 17, якими передбачається унормувати статус Національного агентства як юридичної особи публічного права. Законопроект також встановлює обмеження до кандидатів при обранні їх до складу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Опрос