Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Земельный кодекс Украины (относительно децентрализации полномочий по распоряжению землями)

Заключение к проекту закона Украины от 02.03.2015 № 2267
Дата рассмотрения: 21.04.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин на своєму засіданні 21 квітня 2015 року розглянув проект Закону України "Про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо децентралізації повноважень із розпорядження землями)" (реєстр. N 2267), внесений народним депутатом України Корнацьким А. О..

Проектом Закону пропонується надати органам місцевого самоврядування повноваження щодо розпорядження землями державної власності, розташованими поза межами населених пунктів, скасувавши відповідні повноваження центрального органу виконавчої влади з питань земельних ресурсів та його територіальних органів, а також місцевих державних адміністрацій. Сільські, селищні, міські ради набувають повноваження щодо розпорядження земельними ділянками із земель запасу та резервного фонду, що розташовані на території відповідної сільської, селищної, міської ради поза межами населених пунктів з 1 січня 2016 року.

Головне науково-експертне управління апарату Верховної Ради України вважає, що законопроект за результатами розгляду у першому читанні доцільно направити на доопрацювання суб'єкту законодавчої ініціативи.

Опрос