Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О государственных наградах Украины" (относительно процедуры лишения государственных наград согласно Закону Украины "О санкциях")

Заключение к проекту закона Украины от 03.07.2015 № 2266а
Дата рассмотрения: 11.09.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про державні нагороди України" (щодо процедури позбавлення державних нагород згідно з Законом України "Про санкції")" (реєстр. N 2266а від 03.07.2015 р.)

У законопроекті пропонується викласти статтю 16 Закону України "Про державні нагороди України" в новій редакції, згідно з якою "позбавлення державних нагород України може бути застосовано до особи як вид санкції у випадках, передбачених законодавством України. Пропозиції щодо позбавлення особи державних нагород України як санкції виноситься на розгляд Ради національної безпеки та оборони України Верховною Радою України, Президентом України, Кабінетом Міністрів України, Національним банком України, Службою безпеки України. Рішення про позбавлення особи державних нагород України як санкції приймається Радою національної безпеки та оборони України та вводиться в дію указом Президента України. Відповідне рішення набирає чинності з моменту видання указу Президента України і є обов'язковим до виконання".

У Пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що він спрямований на узгодження його положень з Законом України "Про санкції".

За результатами аналізу законопроекту Головне управління вважає за доцільне висловити щодо його змісту такі зауваження і пропозиції.

Опрос