Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об одобрении Доктрины социальной защиты и психологической реабилитации лиц, пострадавших при исполнении обязанностей военной службы (служебных обязанностей) в Украине

Заключение к проекту закона Украины от 03.07.2015 № 2263а
Дата рассмотрения: 28.09.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про схвалення Доктрини соціального захисту та психологічної реабілітації осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків) в Україні" (N 2263а від 03.07.2015 р.)

У проекті пропонується схвалити Доктрину соціального захисту та психологічної реабілітації осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків) в Україні (далі - Доктрина), в якій визначені її загальні положення, мета та основні завдання. Крім цього, у Прикінцевих положеннях Доктрини визначено, що вона "є основою для розроблення стратегій і програм із соціальних питань". У Пояснювальній записці до проекту зазначено, що "прийняття проекту акта дозволить сприяти розвитку державної служби соціального захисту осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків) в Україні, в тому числі учасників антитерористичної операції та надання їм всебічної соціальної підтримки".

Головне управління підтримує необхідність посилення соціального захисту та вдосконалення діяльності щодо психологічної реабілітації осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), в тому числі учасників антитерористичної операції, та надання їм всебічної соціальної підтримки. Разом з тим, вважаємо за доцільне висловити щодо змісту проекту наступні зауваження та пропозиції.

Опрос