Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 5 Закона Украины "О государственной социальной помощи малообеспеченным семьям" (относительно социальной защиты детей)

Заключение к проекту закона Украины от 28.02.2015 № 2263
Дата рассмотрения: 02.03.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення розглянув на своєму засіданні 2 березня 2015 року проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" (щодо соціального захисту дітей) (реєстр. N 2263), внесений Кабінетом Міністрів України.

Законопроектом пропонується з 1 квітня 2015 року підвищити розмір державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям на кожну дитину, яка входить до складу малозабезпечених сімей віком до 13 та від 13 до 18 років, у розмірі 250 гривень та 500 гривень відповідно.

Підтримується ідея автора законопроекту щодо необхідності підвищення соціального захисту малозабезпечених сімей. Законопроект дозволить підвищити розмір державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, до складу яких входять діти.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України зазначає, що за результатами розгляду у першому читанні законопроект може бути прийнятий за основу.

Опрос