Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины (в сферах теплоснабжения и жилищно-коммунальных услуг)

Заключение к проекту закона Украины от 28.02.2015 № 2262
Дата рассмотрения: 05.03.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Про розгляд у першому читанні законопроекту "Про внесення змін до деяких законів України (у сферах теплопостачання та житлово-комунальних послуг)" (реєстр. N 2262)

Комітетом з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства 5 березня 2015 року розглянуто проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України (у сферах теплопостачання та житлово-комунальних послуг)" (реєстр. N 2262 від 28.02.2015 р.), поданий Кабінетом Міністрів України.

Метою законопроекту є виконання заходів, визначених ключовою подією 8 програми (Матриці) стратегічних та інституційних реформ у рамках проекту "Друга програмна позика на політику розвитку", забезпечення беззбиткового функціонування суб'єктів господарювання у сферах теплопостачання та житлово-комунальних послуг, створення умов для залучення інвестицій у розвиток та технічне оновлення систем теплопостачання, своєчасне та в повному обсязі виконання боргових зобов'язань з погашення та обслуговування позики, зокрема, що підтримуються міжнародними фінансовими організаціями.

Проектом законодавчо закріплюється обов'язковість встановлення економічно обґрунтованих тарифів у сферах теплопостачання та житлово-комунальних послуг, що призведе до усунення необхідності компенсації різниці в тарифах на житлово-комунальні послуги у разі їх встановлення нижче економічно обґрунтованого рівня, та сприятиме раціональному плануванню державного та місцевих бюджетів.

Опрос