Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об официальном обнародовании и регистрации нормативно-правовых актов

Заключение к проекту закона Украины от 03.07.2015 № 2256а
Дата рассмотрения: 16.09.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

За дорученням Голови Верховної Ради України від 6 липня 2015 року Комітет з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 16 вересня 2015 року (протокол N 34) проект Закону про офіційне оприлюднення та реєстрацію нормативно-правових актів (реєстр. N 2256а від 3 липня 2015 року), поданий народними депутатами України Крульком І. І., Сироїд О. І. та іншими (далі - Законопроект).

Згідно з пояснювальною запискою до Законопроекту він розроблений з метою забезпечення неухильної реалізації принципу верховенства права, а також економії значних обсягів бюджетних коштів шляхом відмови від незручного та обтяжливого "паперового" офіційного оприлюднення нормативно-правових актів.

Для досягнення мети авторами пропонується дозволити набрання чинності практично будь-яким нормативно-правовим актом лише за умови його офіційного оприлюднення. Виключення стосуються актів, що містять інформацію з обмеженим доступом.

Також, Законопроектом передбачено, що оприлюднення нормативно-правових актів (за невеликими суворо обґрунтованими виключеннями) здійснюється на офіційних веб-сайтах видавців.

Опрос