Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно усовершенствования доступа к правосудию лиц, содержащихся в учреждениях предварительного заключения и исполнения наказаний)

Заключение к проекту закона Украины от 03.07.2015 № 2255а
Дата рассмотрения: 02.09.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення доступу до правосуддя осіб, які утримуються в установах попереднього ув'язнення та виконання покарань) (реєстр. N 2255а від 03 липня 2015 року)

Комітет з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 02 вересня 2015 року (протокол N 31) на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення доступу до правосуддя осіб, які утримуються в установах попереднього ув'язнення та виконання покарань) (реєстр. N 2255а від 03 липня 2015 року) (далі - Законопроект), поданий народними депутатами України Мірошниченком Ю. Р. та іншими.

Згідно з пояснювальною запискою до Законопроекту його метою є підвищення ефективності захисту прав людини шляхом спрощення доступу засуджених та взятих під варту осіб до суду.

Опрос