Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О рынке природного газа

Заключение к проекту закона Украины от 26.02.2015 № 2250
Дата рассмотрения: 04.03.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки розглянув 04 березня 2015 року на своєму засіданні проект Закону України "Про ринок природного газу" (реєстр. 2250 від 26.02.2015), поданий Кабінетом Міністрів України.

Метою законопроекту є створення ефективного конкурентного середовища на ринку природного газу з урахуванням основних вимог законодавства Європейського Союзу. Відповідно до зобов'язань України, взятих за Протоколом про приєднання України до Договору про заснування Енергетичного Співтовариства, згідно з рішенням Ради Міністрів Енергетичного Співтовариства від 06.10.2011 Україна зобов'язалася впроваджувати у власне законодавство ключові акти законодавства Європейського Союзу у сфері енергетики - Директиви 2009/73/EC та Регламент 715/2009, які складають частину Третього енергетичного пакету.

Впровадження норм законопроекту надасть можливість реалізувати провідні механізми функціонування ринку природного газу, які використовуються у міжнародній практиці, що, у свою чергу, забезпечить підвищення ефективності управління, вдосконалення організаційно-правових та економічних засад ринку природного газу, забезпечить перехід до більш конкурентоздатного ринкового середовища.

Опрос